Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Derbas Yaşam Merkezi

Hidayet BAŞBOĞA 1980 Mersin doğumludur, Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde, Ön lisan eğitimini Diyarbakır Dicle Üniversitesi’nde tamamlayan hidayet BAŞBOĞA , ilerleyen yıllarda Psikolojik Danışmanlık, Koçluk ve Liderlik eğitimleri almış; insan psikolojisi ve kişisel gelişimine yönelik araştırmaları ve aldığı eğitimler sonucunda geliştirdiği Derbas sistemini geniş kitlelere yaymak için, 2020 yılında Derbas Yaşam Merkezini  kurmuştur. Derbas sistemi ile yüzlerce insanın mutluluk, motivasyon, kariyer, insan ilişkileri gibi pek çok sorununu çözmesine yardımcı olmuştur.

Yıllar süren araştırmalarımda psikoloji, uzak doğu öğretileri, Amerika’da son yapılan bilimsel araştırmalardan tutun da tasavuf’un kadim bilgilerine kadar pek çok sistem, yöntem, metod ve teknik araştırdım.

Pek çok eğitime ve seminere katıldım.  Psikolojik Danışmanlık ve Profesyonel Koçluk Eğitimleri aldım, Öğrendiğim her şeyi kendi üzerimde uyguladım. Kimileri başarılı oldu. Kimileri ise hiç başarılı olmadı. Tüm bunlar üzerinde yıllar boyunca analizler ve iyileştirmeler yaparak birazdan size detaylarını anlatacağım bir sistem geliştirdim.

 

Derbas sistemi, en başarılı NLP, EFT ,Regresyon Hipnoterapisi, Bütüncül pisikoterapi ve bilinçaltı teknikleri harmanlanarak oluşturulmuş eşsiz bir sistemdir.

Derbas sistemi farklı kuram ve tekniklerin uyumlu bir şekilde birlekte kulanıldığı bir terapi yöntemidir sorunların çözümü için gerektiğinde birden fazla ekolden yararlanma temeline dayanır. Bir problemi ele alırken , farklı bir çok terapi yönteminden yararlanarak farklı bakış açılarından yardım alarak daha kapsamlı bir değerlendirme ve çözümleme süreci geliştirir.

250


Mutlu Danışanlar

250


Başarılı Terapiler

1


Uzman Terapist
Profesyonel Ekibimiz

Sektörün de En İyi Terapistler

Hidayet Başboğa

Psikolojik Danışman Yaşam Koçu

Yorumlar

Danışan Yorumları

Son Yorumlar